ALTRAD Mostostal Montaż

Dworzec PKP Iława

Dworzec PKP w Iławie

 Konstrukcja rusztowania przestrzennego Rotax pozowoliła na wykonanie skomplikowanych prac renowacyjnych zabytkowego wnętrza dworca jak i restauracji elementów elewacji XIX-wiecznego budynku. Prace konserwatorskie objęły m.in. pełne odrestaurowanie sufitu w hali głównej oraz odtworzenie fragmentów polichromii w saloniku VIP i sali restauracyjnej. Na ścianach i posadzce w hali głównej odtworzono zabytkową glazurę. Zabytkowe belki na sufitach zostały odnowione i zabezpieczone. Dworzec zyskał również nowe witraże i iluminację na zewnątrz.

Zapytaj o ofertę

Zapytaj o ofertę

Oddziały firmy

Oddział firmy - Warszawa

05-077 Warszawa
ul. Rumiankowa 11A/3
tel./fax 22 77 33 595

Paweł Ułasiewicz tel. 693 951 157,  p.ulasiewicz@amm.siedlce.pl

 

Oddział firmy - Lublin

20-207 Lublin
ul. Turystyczna 44
tel./fax 81 44 100 20

Tomasz Kaczor tel. 693 951 149, t.kaczor(at)amm.siedlce.pl

Wojciech Pasternak tel. 609-951-193 w.pasternak@amm.siedlce.pl

 

Oddział firmy - Polaki

Polaki 23a (- bezpośrednio przy trasie E30, km nr 553)
08-130 Kotuń

Łukasz Michalak tel. 693 951 144, lukasz.michalak(at)amm.siedlce.pl

Dawid Skolimowski tel. 693 951 160, d.skolimowski(at)amm.siedlce.pl

Marcin Wołosiak tel. 607 991 167, m.wolosiak(at)amm.siedlce.pl

Tomasz Michalak tel. 693 951 153, t.michalak(at)amm.siedlce.pl

Paweł Olszewski 693 951 146, mail: p.olszewski@amm.siedlce.pl

 

Siedziba firmy - Siedlce

08-110 Siedlce
ul. Starzyńskiego 1

Leon Michalak tel. 607 991 191,              email:  l.michalak (at) amm.siedlce.pl

Marek Mioduszewski tel. 693 951 152, m.mioduszewski (at) amm.siedlce.pl

Radosław Abramowski tel. 693 951 151, r.abramowski (at) amm.siedlce.pl

tel. 25 640 24 00
fax 25 640 24 01
fax 25 640 24 06

© 2018 ALTRAD Mostostal Montaż, projekt i cms: www.adm-media.pl