ALTRAD Mostostal Montaż

Kontakt

Altrad Mostostal Montaż Sp. z o.o.

Siedziba firmy:

08-110 Siedlce ul. Starzyńskiego 1

Adres do korespondencji:

08-130 Kotuń, Polaki 23a

NIP: 821-21-95-840   Regon: 711-680-770   KRS: 0000031858 - Warszawa
Kapitał zakładowy: 4 900 000 zł,       konto PKO Bank Polski SA nr  21 1020 4476 0000 8802 0329 2000


Zarząd:

Leon Michalak- Prezes Zarządu

 kom. 607 991 191, email: l.michalak@amm.siedlce.pl

Dział Handlowy:

 

Oddział  Warszawa

05-077 Warszawa-Wesoła
ul. Rumiankowa 11A/3
tel./fax 22 77 33 595

     Paweł Ułasiewicz tel. 693 951 157, email: p.ulasiewicz@amm.siedlce.pl

 

Oddział  Lublin

20-207 Lublin
ul. Turystyczna 44
tel./fax 81 44 100 20

Tomasz Kaczor tel. 693 951 149, email: t.kaczor(at)amm.siedlce.pl

 Oddział Polaki

 Polaki 23a
08-130 Kotuń

tel. 25 794 82 00

fax. 25 794 82 01

      Tomasz Michalak tel. 693 951 153, email: t.michalak@amm.siedlce.pl

       Dawid Skolimowski tel. 693 951 160, email: d.skolimowski@amm.siedlce.pl

Radosław Abramowski tel. kom. 693 951 151, email: r.abramowski@amm.siedlce.pl

Paweł Olszewski tel. 693 951 146, mail: p.olszewski@amm.siedlce.pl

Marek Mioduszewski tel. kom. 693 951 152, email: m.mioduszewski@amm.siedlce.pl

 

 

 

Dział Administracji

Beata Wołosiak;

tel. 693 951 148; e-mail: b.wolosiak@amm.siedlce.pl

  Joanna Dymek;

tel. 693 951 158; e-mail: j.dymek@amm.siedlce.pl

Robert Cybulski

tel. 693 951 155, email: r.cybulski@amm.siedlce.pl

 

Dział Gospodarki Magazynowej

Dariusz Krzykowski

tel. 693 951 140,   email: d.krzykowski (at) amm.siedlce.pl

Piotr Grodzicki

tel. 605 951 169, email:p.grodzickii(at)amm.siedlce.pl

Łukasz Michalak

tel. 693 951 144, email: lukasz.michalak(at)amm.siedlce.pl

Marcin Wołosiak

tel. 607 991 167, email: m.wolosiak(at)amm.siedlce.pl

 

Dział Montażu

Artur Wiewiórka

tel. 603 951 965, email: a.wiewiórka(at)amm.siedlce.pl

Piotr Szmulik,

tel. 607 991 161, e-mail: p.szmulik@amm.siedlce.pl

 

 

 

Zapytaj o ofertę

Zapytaj o ofertę

Oddziały firmy

Oddział firmy - Warszawa

05-077 Warszawa
ul. Rumiankowa 11A/3
tel./fax 22 77 33 595

Paweł Ułasiewicz tel. 693 951 157,  p.ulasiewicz@amm.siedlce.pl

 

Oddział firmy - Lublin

20-207 Lublin
ul. Turystyczna 44
tel./fax 81 44 100 20

Tomasz Kaczor tel. 693 951 149, t.kaczor(at)amm.siedlce.pl

 

Oddział firmy - Polaki

Polaki 23a (- bezpośrednio przy trasie E30, km nr 553)
08-130 Kotuń

Łukasz Michalak tel. 693 951 144, lukasz.michalak(at)amm.siedlce.pl

Dawid Skolimowski tel. 693 951 160, d.skolimowski(at)amm.siedlce.pl

Marcin Wołosiak tel. 607 991 167, m.wolosiak(at)amm.siedlce.pl

Tomasz Michalak tel. 693 951 153, t.michalak(at)amm.siedlce.pl

Paweł Olszewski 693 951 146, mail: p.olszewski@amm.siedlce.pl

 

Siedziba firmy - Siedlce

08-110 Siedlce
ul. Starzyńskiego 1

Leon Michalak tel. 607 991 191,              email:  l.michalak (at) amm.siedlce.pl

Marek Mioduszewski tel. 693 951 152, m.mioduszewski (at) amm.siedlce.pl

Radosław Abramowski tel. 693 951 151, r.abramowski (at) amm.siedlce.pl

tel. 25 640 24 00
fax 25 640 24 01
fax 25 640 24 06

© 2017 ALTRAD Mostostal Montaż, projekt i cms: www.adm-media.pl