• Kompleksowy wynajem

    Kompleksowy wynajem

    RUSZTOWAŃ
    I SZALUNKÓW

O nas

Kim Jesteśmy i czym się zajmujemy...

Altrad Montaż Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała w 2000 r. 

Jesteśmy spółką zależną firmy Altrad Mostostal, która należy do francuskiego koncernu Altrad.

Firma Altrad Mostostal Montaż oferuje kompleksową usługę dotyczącą wynajmu wysokiej jakości funkcjonalnego oraz bezpiecznego sprzętu budowlanego. 

W ofercie znajdują się przede wszystkim rusztowania i szalunki.  Zapewniamy ich transport na teren budowy oraz usługi montaż. Pracownicy, którzy wykonują montaż rusztowań i szalunków posiadają odpowiednie uprawnienia wydawane przez ,,Akredytowany Ośrodek Szkolenia Montażystów".

Nasz sprzęt posiada certyfikaty bezpieczeństwa wydane przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie. Prowadzona przez nas polityka bezpieczeństwa i kultury pracy zakłada, że nadrzędnym celem jest troska o zdrowie i życie naszych pracowników, dbałość o środowisko i bezpieczeństwo pracy na każdym stanowisku.

Prowadzimy działalność na terenie całego kraju oraz poza jego granicami, a nasze wieloletnie doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowana kadra pracowników zapewniają najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.

Wysokość kapitału zakładowego - 4 900 000 zł, SĄD REJONOWY LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO , nr KRS 0000031858

.